Składbud

Firma SkładBud założona w roku 1990, jest bezpośrednim importerem podłóg drewnianych produkowanych w szwedzkich fabrykach Kährs, Berg & Berg, oraz ter Hurne, Berthold i Parador a także podłóg winylowych mFLOR. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu naszego produktu. Zawsze służymy fachowym doradztwem popartym wieloletnim doświadczeniem w branży.

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę wysokiej jakości desek podłogowych, desek z litego drewna, podłóg trójwarstwowych, podłóg laminowanych,podłóg winylowych i parkietów – w ponad 100 rodzajach w tym również z drzew egzotycznych pochodzących z Afryki, obu Ameryk i Azji.

Oferowane przez nas deski parkietowe są lakierowane lub olejowane – gotowe do ułożenia. Lakierowane 5-krotnie, bez użycia rozpuszczalników, formaldehydów i izocjanianu. Utwardzone są promieniami ultrafioletowymi. Grubość desek parkietowych: 20 mm, 15 mm, 14 mm, 13 mm, 10.2 mm, 7 mm. Wszystkie z 4-milimetrową warstwą ścieralną, co daje możliwość cyklinowania.

Posiadamy również szeroką gamę listew przypodłogowych w różnych kolorach,listew z MDF-u, schody, oraz chemię budowlaną w konkurencyjnych cenach.

Świadczymy kompleksowe usługi parkieciarskie w oparciu o badania pomiarów jakości i wilgotności podłoża.

Nasza firma to nie tylko sprzedaż – to również fachowe doradztwo i pomoc w doborze materiałów, a także profesjonalny montaż – wszystko, aby byli Państwo w pełni zadowoleni z ofert naszej firmy i przyszłej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży:

ul. Bartycka 26
00-716 Warszawa
paw. A-BIS stoisko 653,

tel. 22 841 21 51
kom. 721 29 80 94

Polecane
S01 Dąb szczotkowany
219 zł netto/m²
189 zł netto/m²
Dąb Verona lakier 2 pasmowa matowa
183 zł netto/m²
149.9 zł netto/m²
T04 Dąb jasnobeżowy
224 zł netto/m²
194 zł netto/m²
Producenci