TimberTech to niewielka węgierska firma produkująca podłogę drewnianą najwyższej jakości. Właściciel Tibor Neubauer w drewnie odnalazł swój sposób na życie. Jest to jego pasja i radość, którą zaraża współpracowników. Wszystkie dążenia TimberTech kumulują się na osiągnięciu produktu najwyższej jakości. Takiego, który nie sprawi kłopotów przy montażu, będzie dobrze wyglądać i długo służyć. Tibor, sam o sobie i swoich współpracownikach mówi:

„Zawsze byliśmy ekscentryczni, przy naszej wielkiej pracowitości i obowiązkowości, tacy właśnie chcemy pozostać. Pomimo naszych codziennych spraw, szacunku, pokorności i męskości każdego ranka chwytamy różdżki, ponieważ magia musi trwać. Będziemy produkować podłogi, dopóki odnajdujemy w tym przyjemność.”

Jeżeli szukacie podłogi, która jest wyjątkowo dobrze wykonana, w którą ktoś włożył swoje serce, całą praktyczną wiedzę oraz lata doświadczeń – znajdziecie ją w ofercie TimberTech. „Manufaktura, nie fabryka” to nasze hasło przewodnie. Bo nic, co jest specjalne, wyjątkowe i wysokiej jakości nie może wyjść spod kilometrowej taśmy produkcyjnej.

Polecane
S01 Dąb szczotkowany
329 zł netto/m²
269 zł netto/m²
Dąb Verona lakier 2 pasmowa matowa
259 zł netto/m²
239 zł netto/m²
T04 Dąb jasnobeżowy
360 zł netto/m²
279 zł netto/m²
Producenci